KURSY

Umożliwiamy totalne zanurzenie w język angielski dzięki innowacyjnym kursom językowym już od pierwszego roku życia…

We are NATURE BABIES

Cykl kursów multisensorycznych, podczas których fascynujące przygody bohaterów NatureEnglish przeplatają się z naszym codziennym życiem, dzięki czemu język obcy przyswajany jest przez naszych podopiecznych naturalnie.

Innowacyjne materiały dydaktyczne zostały stworzone i specjalnie dostosowane do każdej grupy wiekowej w kursach NatureBabies.

Wprowadzamy dzieci w świat języka angielskiego, pomagając zapoznać się z jego dźwiękami i intonacją oraz zrozumieć podstawowe instrukcje – to wszystko zaczyna się w środowisku stymulującym emocjonalnie, zachęcającym do interakcji od pierwszego dnia. Dzieci zaczynają mówić pierwsze słowa w języku angielskim oraz ojczystym na tym samym etapie – często prawie w tym samym czasie.

ROBBIE (ROCZNIAKI) – Robbie ma roczek. Jest to przyjazny, mały króliczek, który towarzyszy naszym Maluszkom przez cały rok. Poprzez zabawę, śpiewanie i ruch, Robbie opowiada historie swojego codziennego świata i życia swoich rówieśników, jak np. zmiana pieluszki czy codzienna kąpiel.Poza tym, wraz ze swoimi przyjaciółmi – innymi zwierzętami- zaprasza do nauki poprzez przygody w otoczeniu pięknej przyrody.

ROSIE&TEDDY (2-LATKI) – Rosie to króliczyca, która ma już dwa lata. Mieszka w swoim czyściutkim i idealnie zorganizowanym domku na drzewie i uwielbia dbać o swój ogród pełen świeżych warzyw i owoców. Zawsze towarzyszy jej Teddy – jej ukochana pluszowa zabawka. Kurs wprowadza Maluszki i zachęca je do coraz bardziej samodzielnego życia, bez pieluszek i smoczków, ponieważ Rosie uwielbia grać dorosłą i zawsze przygaduje Teddy’emu, żeby nie zachowywał się jak dziecko, ucząc go jak zachowują się „duże” dzieci, takie jak ona 🙂

JOHNNY (3-LATKI) – Johnny to bardzo żywiołowy chłopiec, który codziennie uczy się świata i odkrywa naturę oraz jej mieszkańców. Cały kurs podzielony jest na cztery historie przedstawiające wycieczki i podróże chłopca w różne miejsca (wycieczka nad morze, spacer do parku, zabawy w ogrodzie oraz piknik) gdzie jego codzienne doświadczenia bardzo zbliżone są do upodobań i umiejętności rozwijanych u młodszych przedszkolaków, jak np. zabawy na podwórku i w ogrodzie, świętowanie urodzin, czy przejawy samodzielności (wyjście do toalety, ubieranie się, jedzenie itd.).

We are NATURE KIDS

Podczas zajęć z NatureKids tworzymy środowisko, w którym dzieci przez kreatywne zabawy poznają świat, i dostrzegają siebie jako integralną część natury i jej żywiołów. Dzieci uczą się intuicyjnie wychwytywać znaczenie opowiadanych historii, mowy nauczyciela i różnych struktur związanych z sytuacjami dnia codziennego w naturalnym kontekście.

NatureKids to „żywiołowe” kursy pełne ruchu i eksperymentów, które dają możliwość wyładowania energii w przyjaznej atmosferze zanurzenia w języku angielskim. Zajęcia wspierają rozwój ogólnych umiejętności dziecka, jego wyobraźni, zdolności manualnych oraz wzbogacają osobowość naszych Podopiecznych, zakorzeniając złote zasady współistnienia w zgodzie z naturą.

UNI&SPACESTARS (4-5-LATKI) – Tysiące lat świetlnych stąd znajduje się Galaktyka, w której bawią, uczą i błyszczą SpaceStars. Różnią się nie tylko kolorami i emocjami którymi charakterystycznie lśnią z daleka, ale również magicznymi mocami. Jest to kurs, który wprowadza NatureKids nie tylko w solidne podstawy języka mówionego, ale również rozwija tę umiejętność pomagając dzieciom rozpoznać najważniejsze emocje i uczy integralnych zasad współdziałania w grupie. A główny bohater Uni? Uni to zupełnie inna historia…

MOONLIGHT KINGDOM – MOONIE&RAY (5-6-LATKI) – Witajcie w magicznej i tajemniczej krainie, w której młode wróżki – Moonie i Ray – nie tylko przygotowują dzieci do pójścia do szkoły, ale też razem z nimi poznają świat obserwując jego cztery żywioły i doświadczają życia ucząc się angielskiego. Jest to kurs, w którym dzieci doskonalą swoje umiejętności języka mówionego, jak również zaczynają wykonywać samodzielnie zadania i tworzyć rękodzieła które rozwijają ich manualne i kreatywne zdolności… po angielsku 🙂

GRETA THE FLYING REPORTER (6-8-LATKI) – Greta to młoda, odważna i baaardzo ciekawska reporterka podróżująca po świecie na swojej latającej macie. Poprzez swoje historie wprowadza uczniów w świat kolorowej przyrody, różnorodnych kultur i interesujących ludzi, rozwijając przy tym umiejętność uważności, skupiając się na sześciu podstawowych zmysłach człowieka. Zdrowie i Ekologia to jej pasje, o których opowiada i dzieli się nimi z przyjaciółmi z całego świata, wspierając przy tym spontaniczną  produkcję języka w odpowiednim kontekście, dając solidne podstawy do dalszego rozwoju języka mówionego.

We are NATURE THEATRE&MINDFREE

Zajęcia dla starszych dzieci, których głównym celem jest naturalna komunikacja w języku angielskim oraz wykształcenie uważności, dalszy rozwój koncentracji, pamięci a także kreatywności u dzieci. W ciągu roku nasi mali aktorzy poznają tradycyjne i popularne bajki, przyswajając struktury oraz utrwalając słownictwo o różnej tematyce – to podczas zajęć Theatre&Mindfulness mają w końcu okazję użyć języka w formie pełnej ekspresji.

Podczas zajęć bawimy się i wchodzimy w przeróżne role, odgrywając je po angielsku oraz uczymy świadomego, pełnego ciekawości i otwartości doświadczania chwili obecnej czyli tzw. Mindfulness. Zajęcia dają możliwość poznania, zrozumienia oraz wyładowania emocji,  które się w nas pojawiają, a przepełnione są muzyką, śpiewem, sztuką oraz zabawami ruchowymi i rozwojowymi w języku angielskim.